Bars

Mis on “Bars”? 

Bars koosneb 32-st peas olevast punktist, mida kergelt puudutades vabastatakse ajju ja kehasse kinni jäänud vanad energiad, võimaldades tohutut ja kerget muutust.

Mida teeb Barsi seanss?

Bars vabastab kõik kaalutlused, mõtted, tunded, emotsioonid, otsused, hinnangud ja uskumused kõikidest eludest, mis on elektriliselt salvestatud sinu ajju. Vabanemine toimub siis kui parse puudutatakse; see lubab sellele salvestunud prügil vabaneda.

Sarnaselt sellele, et kui majas kustuvad tuled ja sa vajutad kaitselülitit või pealülitit, et tuled uuesti süttiksid: pars lubab su tuledel uuesti süttida. Universumi energia muutub sulle kättesaadavaks suurema rahu, kerguse, rõõmu ja hiilgusega.

Mitmed doktorid, kes on biotagasiside eksperdid, on teavitanud muutusi ajulainetes, mis muutuvad beeta lainetelt palju lõõgastavamatesse teeta lainetesse, ühe tunnise seansi ajal. Õnneks oleme me Accessis teadnud aastaid, et Bars muudab aju elektrilist toimimist.

Mida sa saad oodata pärast Barsi vastuvõtmist? 

Iga Barsi seanss on erinev. Hullem, mis saab juhtuda on see, et sa tunned ennast sama lõõgastunult nagu sa oleksid kogenud suurepärast massaaži. Parim, mis saab juhtuda, et kogu su elu saab muutuda.

Teiste sagedasti teavitatud mõjude seas on: Kasvav rahu ja kerguse taju, vähem reageerimist olukordadele, mis võisid põhjustada minevikus ärritust, rohkem rahulikku ja sügavamat und, tunne, et kõik mis sind varem ärritas enne seanssi ei oma enam tähtsust.