Elutreener Merikese Tingimused

1. Registreerimine
Registreerimine käib e-maili teel merike@elutreener.ee või kodulehe kaudu (www.elutreener.ee). Samui vastan hea meelega Facebooki lehel Elutreener Merike (https://www.facebook.com/elutreener/ ).
2. Sessioonide plaan
Kõik mis sessioonide ajal räägitud jääb elutreeneri poolt konfidentsiaalseks. Kui toimub kliendiga kohtumisi ka väljapool sessioone siis me ei aruta sessioonidel räägitu üle.
Sessioonide ajad lepib elutreener kokku kliendiga isiklikult ja leiab ühise sobiva aja. Elutreener teavitab klienti järgmisest ajast ja kohast omavahelisel kokkuleppel vähemalt 7 päeva enne sessiooni algust. Vajalik on märkida täpne aadress ja koht kus sessioon toimub.
3. Tasu sessioonide eest
Klient tasub sesiooni eest peale selle lõppu sularahas või ülekandega Elutreener OÜ (reg.k. 12703149) arveldusarvele LHV pangas EE077700771001360463. Ühe sessiooni kestvus on 60.min. või 1,5 tundi (klient valib) ja miinimum sessioonide arv on 5 korda. Iga sessiooni vahele peab jääma aeg kus klient saab teha oma “kodutööd”. Sessioonide eest saab tasuda iga sessiooni lõpus või kõik viis sessiooni kokku.
4. Sessioonide broneerimine, muutmine ja tühistamine
Juhul kui elutreener ei ole võimeline viima läbi sessiooni valitud kuupäeval ja kellaajal, on ta kohustatud teavitama klienti vähemalt 24 tundi enne sessiooni algust ja pakkuma kliendile teist talle sobivat kuupäeva ja kellaaega.
Klient saab sessiooni tühistada peale vastavat teadet elutreenerile, mitte vähem kui 24 tundi enne sessiooni algust.
Juhul kui klient tühistab ssessiooni vähem kui 24 tunni jooksul enne sessiooni algust, siis loetakse sessioon toimunuks ja elutreener saab tasu täies ulatuses.
Sessiooni aega saab muuta mitte vähem kui 24 tundi enne sessiooni toimumist e-maili teel – merike@elutreener.ee, Facebooki lehel Elutreener Merike või telefonil 5036297 (Merike).

Lugupidamisega

Elutreener Merike